לויתן עמית - משרד עורכי דין, גישור ובוררות

.

עורך דין תביעות כספיות ברעננה


תביעות כספיות הוא מונח גג המכיל בתוכו את כל המקרים בהם ישנה תביעה כספית של צד אחד כנגד צד שני. זו היא יכולה להיות תביעה כספית שלכם מול אדם אחר, מול חברה אחרת, מול משרד ממשלתי. זו יכולה להיות תביעה כספית של החברה שלכם מול כל גורם אחר, וזו יכולה להיות תביעה כספית של כל גורם אחר נגדכם. בכל אחד מן המקרים האלה, אתם רוצים שלצידכם יעמוד איש המקצוע המתאים, עורך דין תביעות כספיות ברעננה, שיספק לכם את כל התמיכה המשפטית הנדרשת במסגרת החוק.

צוות מקצועי של עורכי דין לרשותכם

החוק במדינת ישראל נותן מענה נרחב למגוון מקרים של תביעות כספיות, ובמקרה הצורך, כאשר אין יכולת להגיע לעמק השווה בין הצדדים, ניתן לפנות למספר ערוצי התדיינות החל מבוררות, וכלה בבית משפט. אנו במשרד עורכי דין לויתן פילו מציעים לכם שירות עורך דין תביעות כספיות ברעננה, במסגרתו אנו מעמידים לרשותכם צוות של עורכי דין מקצועיים עם צוות אדמיניסטרטיבי מקצועי ומיומן, שיפעלו לטובת האינטרס שלכם, ובהתאם לזכויותיכם וחובותיכם בחוק, על מנת להשיג את המקסימום האפשרי.

בונים את התביעה בצורה מקיפה, מקצועית ויסודית

תביעות כספיות רבות הן תביעות קנטרניות, ואם מישהו תובע אתכם סוג כזה של תביעה, אנו נוכל לחלץ אתכם מהמצב בהתדיינות פשוטה בין עורכי דין. גם כאשר אתם מגישים תביעה כספית, עליכם לוודא שמדובר בתביעה רצינית, ולבסס אותה על עקרונות משפטיים בלבד. אנו נספק לכם את כל הכלים הדרושים, אך עליכם לפנות אלינו כמה שיותר מהר על מנת לטפל בצורה הטובה ביותר בתיק. פנו אלינו עוד היום לתחילת בירור המקרה באופן מיידי. 
 
לויתן עמית - משרד עו"ד
Facebook
פקס: 09-7668374
טל: 09-7668377