לויתן עמית - משרד עורכי דין, גישור ובוררות

.

עורך דין פשיטת רגל ברעננה


העסק שלכם קורס? בעלי חוב פונים אליכם ודורשים תשלום, אך אין לכם את היכולת לשלם את חובכם? תחילה כדאי שתדעו שאתם לא לבד. ישנם עסקים רבים בארץ ובכל רחבי העולם, הסובלים בדיוק מאותו המצב, ואפשר לומר שבמידה מסויימת, זה טבעי למדי בעולם העסקים. בהתאם לכך, גם למקרים אלו נחקקו חוקים ייעודיים סביב הנושא של פשיטת רגל, ובמצב בו אתם נתונים, אתם רוצים שלצידכם יעמוד עורך דין פשיטת רגל ברעננה, שיוביל אתכם לאורך תהליך משפטי שיפתור את התסבוכת.

גם במצב של פשיטת רגל, החוק יודע לתת פתרון

רשויות החוק והמדינה ערות לחלוטין לאפשרות שעסק יכול להיכשל, לקרוס ולא לעמוד בהתחייבויותיו. הרשויות אינן פוטרות אתכם מחובותיכם, אבל הן מאפשרות לכם להשתחרר מהעומס והלחץ המופעל עליכם, ולמצוא את דרך המלך להחזרת חובכם בתכנית החזר שתוכלו לעמוד בה, ובסופו של דבר לטובת כל הצדדים. משרד עורכי דין לויתן ופילו מציע לכם שורה של שירותים משפטיים בתחום הדין האזרחי, ובכלל זה שירותי עורך דין פשיטת רגל ברעננה, לטיפול מלא בבעיה בה אתם נתונים.

מהלך מהיר, תגובה מיידית ופתרון מיטבי

במקרים של פשיטת רגל, ולא משנה עוצמת הנפילה או היקף החובות שנוצרו סביב נפילת העסק, הדבר החשוב ביותר הוא לפעול כמה שיותר מהר. להבין ולהשלים עם העובדה שהעסק קורס ושאין לכם את היכולת להתמודד עם המצב בעצמכם, ולפנות לאנשי המקצוע המתאימים. בהתאם לכך, אם אתם אכן נתונים במצב זה כיום, אנו ממליצים לפנות אלינו עוד היום, לקבוע פגישה עם אנשי הצוות המקצועיים שלנו, ואנו נדאג לבחון את המקרה לעומק ולבנות תכנית פעולה משפטית תוך שימוש בכל הכלים המשפטיים שמעמיד לרשותכם החוק.
 
לויתן עמית - משרד עו"ד
Facebook
פקס: 09-7668374
טל: 09-7668377