לויתן עמית - משרד עורכי דין, גישור ובוררות

.

עורך דין נדל"ן בכפר סבא


בכל יום נערכות בישראל אלפי עסקאות נדל"ן, עסקאות מכירה והשכרה, בנייה ושיפוץ, ירושה, עזבונות וכדומה. עסקאות רבות מאלה נערכות בין שני הצדדים באופן ישיר, בעיקר כאשר מדובר על השכרת דירה או שיפוץ. בכל יתר העסקאות, כמעט בכולן, מעורב עורך דין המתמחה בתחום הנדל"ן ומספק לצדדים את התמיכה המשפטית והמסחרית הדרושה להם על מנת להיות בטוחים במהלכים שהם מבצעים במסגרת העסקה, מהלכים של גיבוש ההסכם על פרטיו המשפטיים, המסחריים והחתימה עליו.

ייצוג מקצועי בתהליך המשא ומתן

אם אתם עומדים לבצע עסקת נדל"ן משמעותית עבורכם, אתם רוצים שלצידכם יעמוד עורך דין נדל"ן בכפר סבא. עורך דין הוא למעשה בא הכוח שלכם בעסקה ומייצג אתכם מול הצד השני. ייצוג זה אינו בא לידי ביטוי רק בהיבט המשפטי של גיבוש ההסכם, בחינת הסעיפים המשפטיים והחתימה על ההסכם, אלא גם בהיבט המסחרי, ויש לכך חשיבות רבה ומשמעות על היכולת שלכם לשאת ולתת על התנאים המתאימים לכם, מאחר ואינכם נדרשים לנהל את הדברים בעצמכם. עצם ההפרדה בין הגורם הנושא והנותן ובין הגורם המחליט הוא מרכיב חשוב וקריטי בניהול נכון של משא ומתן לעסקה.

עמידה על האינטרסים של הלקוח ברמה המשפטית

משרד עורכי דין לויתן פילו מציע לכם מגוון רחב של שירותים משפטיים לייצוג, ייעוץ וליטיגציה משפטית סביב עסקאות נדל"ן, ובכלל זה שירות עורך דין נדל"ן בכפר סבא עם עורך דין צמוד המלווה אתכם לאורך העסקה, בוחן את החוקיות שלה, ומוודא את קיום האינטרסים שלכם באופן מובהק במסגרת הטקסט המשפטי. כדי ליהנות משירותנו המשפטיים המקצועיים, צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נספק לכם את כל התמיכה המשפטית והמסחרית הדרושה לכם.
 
לויתן עמית - משרד עו"ד
Facebook
פקס: 09-7668374
טל: 09-7668377