לויתן עמית - משרד עורכי דין, גישור ובוררות

.

עורך דין לשון הרע בכפר סבא


לשון הרע הוא נושא שהולך ותופס יותר ויותר מקום בחיינו, אפילו אם אנחנו אנשים מן השורה ללא כל עניין או מעורבות עם עולם התקשורת. הסיבה לכך היא המעורבות ההולכת וגוברת של האינטרנט בחיינו, והשימוש שלנו באינטרנט לצורך הבעת דעה, ניהול דיונים וויכוחים מול גורמים אחרים. במהלך התנהלות זו אנו עלולים הן לנקוט בלשון הרע כלפי צד אחר, והן להיחשף ללשון הרע של צד אחר כלפינו. במקרים מסויימים אנחנו יכולים להחליק ולהמשיך הלאה מתוך הבנה שזה טבע הדברים, ובמקרים אחרים הפגיעה יכולה להיות משמעותית.

יש לכם את האפשרות לתבוע על לשון הרע

עורך דין לשון הרע בכפר סבא יוכל לספק לכם את כל המידע החוקי סביב התחום של לשון הרע, שגם הוא עובר תהליכים של התאמה לעולם האינטרנט, כשכיום ישנן אפשרויות להגשת תביעת לשון הרע גם ללא הוכחת כל נזק. אין זה אומר שאנחנו רוצים להתחיל לתבוע כל אדם שהעליב או פגע בנו ברשות הרבים, אבל חשוב שנדע שהאפשרות הזאת עומדת לזכותנו, ואם אנחנו מרגישים צורך לעשות בה שימוש, חשוב לעשות את השימוש הזה כמה שיותר מהר ובאמצעות איש המקצוע המתאים.

זה עובד לשני הכיוונים

אחרי שאמרנו את זה, חשוב לזכור שהדברים עובדים גם לצד השני, מה שאומר שגם אנחנו צריכים להיות זהירים יותר בהתנהלות שלנו בדיונים וויכוחים באינטרנט ובכלל. עורך דין לשון הרע בכפר סבא יוכל לסייע לכם בכל מקרה של לשון הרע, בין שאתם הנתבעים ובין שאתם התובעים. משרד עורכי דין לויתן פילו מציע לכם שירות מקצועי ומלא על ידי צוות עורכי דין מומחים וצוות אדמיניסטרטיבי יעיל. צרו איתנו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות ולימוד המקרה.
 
לויתן עמית - משרד עו"ד
Facebook
פקס: 09-7668374
טל: 09-7668377