לויתן עמית - משרד עורכי דין, גישור ובוררות

.

עורך דין חוזים בכפר סבא


אם אתם צריכים לחתום חוזה חשוב על נושא חשוב שכרוך בהרבה כסף, או בהתחייבות לטווח ארוך ואתם מרגישים שאין לכם את הכלים לחתום על החוזה בביטחון ומתוך ידיעה לגבי המשמעות של כל סעיף, אתם רוצים להציב לצדכם עורך דין חוזים בכפר סבא שילווה אתכם בתהליך, ויסייע לכם לא רק בתהליך החתימה על החוזה, אלא גם בתהליך הגיבוש של החוזה. למעשה, החתימה הוא אקט סמלי שסוגר את ההתחייבות באופן סופי, אך הגדרת ההתחייבויות והסעדים בחוזה הוא דווקא החלק הארי של עולם החוזים.

בניית חוזה בהתאם לצרכי הלקוח

עולם המשפט הישראלי מספק שורה של כלים בנושא החוזים, לרבות חוק החוזים שהוא חוק ייעודי העוסק כל כולו בנושא דיני חוזים. חוק זה חל על כל חוזה שנחתם בין שני צדדים או יותר, בין שמדובר בחוזה שבכתב ובין שמדובר בחוזה שבעל פה. עורך דין חוזים בכפר סבא יכול לבנות את החוזה בהתאם לחוק החוזים, ולבצע את השינויים וההתאמות הנדרשים בהתאם לסיטואציה והנסיבות המשפטיות וכן הנסיבות האישיות או העסקיות מסחריות הרלוונטיות לחוזה הספציפי.

ניהול משא ומתן וליווי צמוד

משרד עורכי דין לויתן פילו הוא משרד עורכי דין המתמחה בכל התחומים בעולם הדין האזרחי, ובכלל זה גם בתחום של סיוע בגיבוש חוזים, וליווי בתהליך החתימה. אנו מעמידים לרשותכם צוות של עורכי דין מקצועיים המסייעים לכם לא רק בהיבט המשפטי של בניית החוזה, אלא גם בתהליך המשא ומתן, הייצוג של הלקוח מול הצד השני, וגיבוש המרכיבים המסחריים או האישיים של החוזה, וקיבועם במסגרת המשפטית הנדרשת בתוך החוזה. התקשרו אלינו עוד היום על מנת לקבל את כל הפרטים והמידע הדרוש לכם אודות שירות זה. 

 
 
לויתן עמית - משרד עו"ד
Facebook
פקס: 09-7668374
טל: 09-7668377