לויתן עמית - משרד עורכי דין, גישור ובוררות

.

עורך דין חוזה שכירות בכפר סבא


חוזה שכירות יכול להיות חוזה מאוד בסיסי שאפשר להוריד מהאינטרנט ולעשות בו שימוש, וזה אכן המודל הפופולארי ביותר, לפחות בכל הקשור בשכירות דירה. יחד עם זאת, ישנם מקרים רבים בהם תנאי השכירות הם מורכבים יותר, סכומי השכירות גבוהים מאוד ומקרים נוספים בהם ישנה משמעות קרדינלית לכל סעיף וסעיף, ובמקרים אלה חשוב מאוד לעבור על חוזה השכירות ולחתום עליו בליווי עורך דין חוזה שכירות בכפר סבא, שיבחן כל סעיף, את החוקיות שלו ואת האופן בו הוא עונה על האינטרסים של הלקוח.

ניהול משא ומתן בצורה יעילה

יחד עם זאת, עורך דין חוזה שכירות בכפר סבא אינו רלוונטי אך ורק לנושא המשפטי, וגם חשוב מאוד בהיבט המסחרי. עורך הדין משמש למעשה כנציג הלקוח מול הצד השני, מעלה ומציף טענות ודרישות, מנהל משא ומתן מול הצד השני, ועושה זאת בצורה מקצועית. לעצם העובדה שהאיש המקיים את המשא ומתן הוא לא אותו האיש שמקבל את ההחלטות, ישנה משמעות רבה מאוד בעולם המשא ומתן וזה ערך חשוב נוסף שאתם יכולים להפיק מעורך דין מומחה במעמד של חתימה על חוזה שכירות מכל סוג שהוא וסביב כל נכס שהוא.

ליווי משפטי מא' ועד ת'

משרד עורכי דין לויתן פילו מציע לכם שירות תמיכה משפטית בתהליך חתימה על חוזה שכירות מכל סוג שהוא. השירות מתחיל כבר בשלב הראשוני של גיבוש ההסכם, או בחינה של הסכם המוצע על ידי הצד השני, ביצוע תיקונים רלוונטיים נדרשים בהסכם, והצבת הדרישות של הלקוח בפני הצד השני. אם זה הוא המעמד בו אתם נתונים, צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נציב לרשותכם עורך דין מקצועי המתמחה בתחום זה באופן ספציפי.
 
לויתן עמית - משרד עו"ד
Facebook
פקס: 09-7668374
טל: 09-7668377