לויתן עמית - משרד עורכי דין, גישור ובוררות

.

עורך דין הוצאה לפועל בכפר סבא


על אף שמדובר בגוף הידוע לשמצה על ידי רבים, הוצאה לפועל, בפועל דווקא מסייע לאנשים רבים לגבות חובות של צדדים שלישיים כלפיהם. במידה ואתם הצד החייב, ההוצאה לפועל הוא לא הגוף שאתם רוצים לפגוש, על אף שכנראה אכן תפגשו בו, וכאשר אתם הצד שחייבים לו, ההוצאה לפועל הוא הגורם שיכול לסייע לכם בצורה האפקטיבית ביותר לגבות את חובכם. יחד עם זאת, כל ההתנהלות שלכם מול ההוצאה לפועל, בין שאתם הצד החייב ובין שאתם הצד שחייבים לו, צריכה להתבצע בצורה מקצועית על ידי עורך דין הוצאה לפועל בכפר סבא.

סיוע בהתנהלות מול ההוצאה לפועל בכל היבט

משרד עורכי דין לויתן פילו מציע מגוון רחב של שירותי ייעוץ, ייצוג וליטיגציה משפטיים בכל מגוון התחומים בדין האזרחי, ובכלל זה סביב התנהלות מול ההוצאה לפועל. במסגרת השירות אנו מסייעים לכם להבין מה מעמדכם מול ההוצאה לפועל, מה הן הזכויות שלכם ומה הן החובות שלכם, וכיצד עליכם להגיב לכל מהלך שנוקטת נגדכם או שאתם רוצים ליישם באמצעות ההוצאה לפועל. אנו מנהלים את כל ההתקשרות מול ההוצאה לפועל ומאפשרים לכם להשתחרר מהנושא ולעסוק בדברים החשובים באמת, שיכולים לסייע לכם להתגבר על חוב שאתם חייבים.

צרו קשר בהקדם

שירותי עורך דין הוצאה לפועל בכפר סבא, המסופקים על ידי משרדנו, מיושמים על ידי צוות עורכי דין מקצועיים בעלי התמחות ספציפית בנושא זה, וכן על ידי צוות אדמיניסטרטיבי מקצועי ומיומן, שמסייע בניהול התיק. בכל מקרה, שבו אתם נתקלים בהוצאה לפועל ואינכם יודעים להתמודד עם הסיטואציה, צרו איתנו קשר בהקדם ואנו ננהל את הסיטואציה עבורכם ונוודא שאתם מקבלים את כל הזכויות המגיעות לכם עד תום.


 
 
לויתן עמית - משרד עו"ד
Facebook
פקס: 09-7668374
טל: 09-7668377